Astekbet Hesap Kapatma

Astekbet Hesap Kapatma İşlemleri

Astekbet Hakkında

Türkçe dil imkanını ülkemizde vermekte olan Astekbet markası, Curaçao Hükümeti üzerinden 5536/JAZ no ile kayıtlı olarak ön plana çıkar. Teknik altyapısını Betconstruct ile veren site, müşterilerine zengin bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Eğer tüm ürünleri ve bonusları kullanmak için üye olmuşsanız, geçerli olan üyeliğinizi Astekbet hesap kapatma adımlarıyla kapatabilirsiniz.

Bunun için belirli bir takım adımlar vardır. Eğer doğru şekilde sizden istenilenleri uygularsanız, hesap kapatma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca hesabın belirli zamana göre dondurulması işlemlerini de yine üyelerin yapabilmesi mümkündür.

ASTEKBET SİTESİNE ÜYE OLUP 500 TL BONUS KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Astekbet Hesabının Müşteri Hizmetlerinden Kapatılması

Hesapların kapatılması işlemlerinde doğrudan yardım almanız sizin eğer bakiyenizde para varsa onu da alabilmenizi sağlar. Bu yüzden Astekbet hesap kapatma işlemlerinde mutlaka müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanmalıdır. Bunun için;

  • Ana ekrandaki Canlı Yardım bağlantısına tıklamalısınız,
  • İlgili yeni sayfa açıldığında boş alanlar doldurulmalıdır.
  • E-posta üzerinden mesajlarınızı ise: info(at)astekbet.com ya da security(at)astekbet.com adreslerine gönderebilirsiniz

Burada mutlaka hesabınızı kapatmak ya da dondurmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Bunun ardından müşteri hizmetleri sizin yapmanız gereken adımları söyleyecek ve en doğru şekilde üyeliğin kapatılması işlemleri gerçekleştirebilecektir. Fakat daha sonra açma ihtimaliniz bulunuyorsa, hesabınızı yine dondurarak, zamanı geldiğinde ya da onun öncesinde Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda tekrar aktif etme olanağınız da bulunmaktadır.

Astekbet Hesaplarının Otomatik Olarak Kapatılması

Sitenin kendini koruması ve yasal etkenlerden dolayı üyelerin hesaplarına uzun süre girmemelerinden dolayı İnaktif hesaba dönme durumu ortaya çıkar. Bu tür durumlar siz Astekbet hesap kapatma için herhangi bir adım atmadığınızda da olabilir.

İnaktif Hesap: Var olan aktif bir hesaba eğer bir kullanıcı 30 ay boyunca girmemiş ve işlem yapmamışsa, Hollanda Antilleri kanunlarına göre İnaktif hesaba döner. Bu yüzden var olan hesap kapatılır ve içeride para varsa oyuncuya geri verilir. Eğer oyuncuya erişilememişse o zaman geçerli olan para Curaçao Oyun ve Piyango İdaresine aktarılmaktadır.

İnaktif hesaplarda kapatılmadan önce Astekbet sitesi sizinle kayıtlı olan iletişim bilgileriniz üzerinden irtibat kurar. Eğer gizli anlaşmalar, dolandırıcılık ya da kullanım kuralları ihlali söz konusu durumları yoksa o zaman paranız size geri iade edilir. Böylece Astekbet hesap kapatma işlemleri kendiliğinden de belirli bir süre girilmediğinde gerçekleşebilir.

ASTEKBET SİTESİNE ÜYE OLUP 500 TL BONUS KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Related Post