Astekbet Şifremi Unuttum?

Astekbet Şifremi Unuttum İşlemleri

Astekbet Hakkında

Astekbet, Türkiye üzerinde hizmetlerini sağlamasının yanı sıra Avrupa üzerindeki hizmetlerini de 2007 yılından beridir sağlamaktadır. Betconstruct altyapısı ile hizmet vermesinin yanı sıra Curaçao’dan alınan 5536/JAZ no’lu lisansı taşır. Bu sayede denetimli ve müşterilerine doğrudan hizmet veren bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmekte olduğunu göstermektedir.

Eğer siteye üyeliğiniz varsa ve geçerli olan şifrenizi unutmuşsanız, bunu yenilemenizin basit bir yolu vardır. Astekbet şifremi unuttum işlemlerini kendinizde yaparak, hesabınıza girişlerinizi sorunsuz yapabilirsiniz.

ASTEKBET SİTESİNE ÜYE OLUP 500 TL BONUS KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Astekbet Üzerinde Şifremi Nasıl Yenilerim?

Şifrenizi hatırlamıyorsanız bunun için doğrudan Astekbet’in kendi ana sayfası üzerinden yenileme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için izlemeniz gereken yol şöyle;

  • Son alan adı ile sitenin kendi ana sayfasına giriş yapmak,
  • Giriş yaptıktan sonra sağ üst panelde yer alan OTURUM AÇ sekmesine tıklamak,
  • Açılan yeni alandaki sağda kalan Şifremi Unuttum sekmesine tıklanmalıdır.
  • Yeni açılan sayfa üzerinde E-Mail ve Telefon Numarası alanları yer alır,
  • Şifrenizi e-mail üzerinden yenilemek için E-mail İle / telefon numarası üzerinden yenilemek için ise Telefon Numarası ile sekmeleri seçilmelidir.
  • Her iki alanda istenilen bilgiler doldurulduktan sonra Ben Robot Değilim kutucuğu işaretlenmelidir,
  • Ardından Yeni Şifre Oluşturmak sekmesine tıklanmalıdır.

Bu sayede Astekbet şifremi unuttum işlemlerinizi seçim yapılan alandan pratik bir şekilde yaparak beklentilerinizi buna uygun olarak almanız mümkün olacaktır. Tüm kullanıcılar aynı format üzerinde şifrelerini bu yolla yenileyerek, tekrar Kullanıcı adı ve yeni şifreleri ile giriş işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Astekbet Şifre Unutmaları ve Yenilemelerine Ait Diğer Detaylar

Şifrelerin unutulması durumları her zaman olabilir. Bunun için yukarıdaki adımları izleyerek yeni şifre oluşturabilirsiniz. Fakat bilinmelidir ki bir yıl içerisinde kullanıcıların yeni şifre belirleme işlemleri sınırlıdır. Sistem buna belirli bir sayıya kadar izin vermektedir. Bu nedenle şifrelerinizi çok fazla sık unutmamaya özen göstermeniz, hesabınıza giriş konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlayacaktır.

Bunların yanı sıra Astekbet şifremi unuttum konuları hakkında Canlı Yardım ya da E-posta üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Tüm bunların ardından geri bildirim alarak, şifrenizi yine yenileyebilirsiniz.

ASTEKBET SİTESİNE ÜYE OLUP 500 TL BONUS KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Related Post